0
Proraso Wood & Spice Sakal Bakım Seti
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması  sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. Proraso Wood & Spice Sakal Bakım ürünleri, sedir ağacı ve baharat karışımı maskülen bir kokuya sahiptir.
Proraso Wood And Spice Sakal Bakım Şampuanı 200ml
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. Bu hasass ama etkili temizliyci hem sakal hem cildiniz çin kullanabilirsiniz. Az köpüren formül sakalı temizlemeye, yumuşatmaya ve şekillendirmeye yardımcı olur. Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok.
Uygulama
Sakalınızı ılık su ile ile ıslatın ve Proraso  sakal yıkama şampuanını sakalınıza 
iyice masaj yaparak uygulayın. Daha sonra iyice durulayın. Haftada 2 gün veya 
isteğe göre her gün kullanılabilir.   ​
 
Proraso Wood & Spice Sakal Bakım Yağı 30 ml
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. Uzun sakalları korur yumuşatır ve kuru olmasını engellemeye yardımcı olur. Uzun sakalların bakımı için özel üretilmiş, masaj yağıdır.​ Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok.
Uygulama
Avucunuza bir miktar Proraso sakal yağı alınız sakal ve bıyığınıza masaj yaparak yediriniz.
 
PRORASO WOOD & SPICE SAKAL BALSAMI 100  ML
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. Sakalınızı uzatmaya karar verdiğinizde kendiniz için yapabileceğiniz en büyük iyilik bir adet Proraso Sakal Balsamı edinmek olacaktır.İtalyan devi Proraso'nun sedir ağacı ve baharat aromalarının hoş bir karışımı olan yeni formüllü balsamı, sakalı daha uzarken yumuşatır ve yatıştırır. Yeni büyümeye başlayan sakalın verdiği kaşıntı, pul pul dökülme gibi rahatsızlıkları azaltır, cildi nemlendirir, sakalınıza mat bir görünüm kazandırır. Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal içerik ihtiva etmez.
Uygulama
Avucunuza bir miktar Proraso balsam alınız; sakal ve bıyığınıza masaj yaparak yediriniz.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR. SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00