0
Proraso Cypress Vetyver Sakal Bakım Seti
 
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması  sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. 
Set içeriği
Proraso Cypress Vetyver Sakal Bakım Şampuanı 200ml
Özellik
Bu hasass ama etkili temizliyci hem sakal hem cildiniz için kullanabilirsiniz. Az köpüren formul sakalı temizlemeye, yumuşatmaya ve şekillendirmeye yardımcı olur. Proraso Cypress ve  Vetyver şampuan yenileyici etkisiyle ahenkli selvi ve tütsünün notalarını içeriyor.  İçeriği profesyonel kalitede olup doğal bitkisel özler bakımından zengindir. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS ve yapay renklendirici içermez. Hayvansal içerik kullanılmamıştır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Uygulama
Sakalınızı ılık su ile ile ıslatın ve Proraso sakal yıkama şampuanını sakalınıza iyice masaj yaparak uygulayın. Daha sonra iyice durulayın. Haftada 2 gün veya isteğe göre her gün kullanılabilir.   ​
 
Proraso Cypress Vetyver Sakal Bakım Yağı 30 ml
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. Uzun sakalları korur ve yumuşatır ve kuru olmasını engeller. Özellikle daha uzun sakallar için formül edilmiştir. Ahenkli selvi ve tütsünün notalarını içeriyor. Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok.
Uygulama
Avuç içine, sakalınıza yetecek kadar dökün ve sakal köklerinden başlayarak masaj yaparak yedirin.
 
PRORASO CYPRESS VETYVER SAKAL BALSAMI 100 ML
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir.
Özellike ilk haftalardaki sakal uzatmalarını rahatlatmak için formul edilmiş bir balm. Sakalı uzarken yumuşatır ve yatıştırır.​ Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok.
 
Uygulama
Avucunuza bir miktar Proraso balsam alınız; sakal ve bıyığınıza masaj yaparak yediriniz.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR. SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00