Paul Mitchell Super Skinny Serum 150ml 009531129723

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Paul Mitchell Super Skinny Serum 150ml 

Özellik
Paul Mitchell®'den Super Skinny® Serum ile saçları daha kısa sürede kurutun. Bu en çok satan patlatma astarı, kurutmayı hızlandırmaya yardımcı olarak ipeksi pürüzsüz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Neme dayanıklı formül, kütikülü koşullandıran ve kapatan hafif silikonlar içerir ve her türlü hava koşullarında saçları kıvrılmadan bırakır. Sadece bir pompayı ellere sürün ve pürüzsüz, parlak teller için kurutmadan önce temiz, nemli saçlara uygulayın.Telleri yumuşatır, koşullandırır ve mühürler, böylece saçları her türlü havada ipeksi, parlak ve kabarık bırakır. Hafif silikonlar saçı pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve ek parlaklık ile kapatır. Kurumayı hızlandırır, böylece daha kısa sürede ipeksi pürüzsüz sonuçlar elde edersiniz. Paraben içermez Glütensiz Vegan Renk Güvenli
Uygulama
Bir pompayı ellere sürün ve uçlardan başlayıp kafa derisine doğru çalışan nemli saça uygulayın. İstediğiniz gibi stil verin. Çok konsantre.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Benzer Ürünler
Yükleniyor...