0

Mood Italian Style Color Cream Saç Boyası 100ml 

Özellik
Ekstra Canlı, Parlak ve Uzun Ömürlü Renk Seçenekleri. MOOD, teknik özellikleri ve verdiği renk sonucu sayesinde Dünya'da en çok tercih edilen boya markalarından birisidir. Maksimum derecede parlak sonuçlar . En moda renkler. Profesyonellerin tercihi. Canlı ve uzun ömürlü renkler için; Son derece parlak renkler. Mükemmel beyaz kapama özelliği. Düşük amonyak içeriği. Yumuşatıcı ve nemlendirici bileşenleri. Tüm renkler için 0/0 aydınlatma artırıcı (tüm ton seviyelerini hafifletir ve aydınlatma etkisini arttırır)

Uyarılar
Satın aldığınız boya profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanmıştır. Kutu içerisinde sadece 1 tüp boya vardır. Karışımı hazırlamak için ihtiyacınız olan oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir.  Profesyonel boyalar sadece saç boyamak için tasarlanmıştır. Kirpik, kaş, sakal, bıyık gibi farklı kullanımlar için uygun değildir. Karışımı hazırlamak ve uygulamak için metal olmayan ürünleri tercih edin. Boyama esnasında metal aksesuar (klips, toka, pens, tarak..vb) kullanmayın. Tüm boyama işlemlerini yıkanmamış, kuru saça uygulayın. Uygulama boyunca tek kullanımlık koruyucu eldiven ve boyanın etrafa dağılmasını engellemek için koruyucu önlük kullanın. Tavsiye edilen bekleme süresini aşmayın. Saç rengi, boyanın saçta kalma süresiyle doğrudan etkilidir. Gereğinden az saçta kalan boyalar istenilen sonuçları vermeyeceği gibi gereğinden fazla saçta bekletilen boyalar da yine olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Saç boyaları nadiren alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu gibi durumları engellemek için muhakkak duyarlılık testini yapın. Hazırlayacağınız ufak miktar karışımı, kulak arkası veya dirsek içini temizleyip kuruladıktan sonra sürün. 48 saat boyunca gözlemleyin. Alerjik reaksiyon gözlenirse boyayı kesinlikle uygulamayın. Hassas ve irite olmuş saç derisinde veya patolojik rahatsızlıklar (egzama, sedef gibi) sonucu hasar görmüş saç derisine uygulamayın.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR. SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINDA ALANINDA UZMAN KUAFÖRLERİN UYGULAMASI İÇİNDİR . BOYAMA İŞLEMİ SÜRECİNDE SAÇINIZIN İSTEDİĞİNİZ RENGİ ALABİLMESİ VE RENKTE DALGALANMA OLMAMASI İÇİN UYGULAMA İŞLEMİNİ KUAFOR'ÜNÜZE YAPTIRMANIZ TAVSİYE EDİYORUZ .  ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00