Matrix Biolage Fiberstrong Durulanmayan Saç Bakım Kremi 200ml 884486130617

MATRIX Biolage Fiberstrong Parabensiz Güçlendirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 200ml   

Özellik
Gelişmiş formülü ile saçları güçlendirir. Saçınıza doğal bir parlaklıkla daha güçlü bir his ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için güçlendirir, dokunulası yumuşaklık kazandırır. Özellikle yıpranmış saçları onarmak için bitkisel içerik ile moleküler bilim teknolojisinin bir araya gelmesiyle Biolage'ın temel bakım serilerinden farklılaşır. Paraben içermez.
 
İçerik
Bambu : Kesildiği zaman sıradışı bir hızda kendini yenileyebilme özelliğine sahip olan Bambu, güçlü olması ve dayanıklılığı ile bilinir. Formüldeki Bambu özleri ileride oluşabilecek kırıkları önlemek için saçın dayanıklılığını ve esnekliğini artırır. Intra-Cylane : Daha pürüzsüz ve güçlü bir his için zayıflamış saçı güçlendiren, saç telindeki boşlukları dolduran eşsiz ve yenilikçi bir moleküldür.
Saç Tipi
Zayıf ve kırılgan saçlar.
Uygulama
Biolage Fiberstrong Şampuan kullanıldaktan sonra ıslak saça masaj yaparak uygulayın. Dilediğinizce şekil verin. Durulamayın.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...