0

Maria Nila Structure Repair Conditioner Onarıcı Krem 300ml 

Özellik
Kuru, yıpranmış ve kimyasal işlem görmüş saçlar için geliştirilmiştir. Saçı anında nemlendirir, onarır ve güçlendirir. Elektriklenme karşıtı formülü ile saçların kabarmasına ve elektriklenmesine mani olur. İçeriğindeki yosun özleri ile saçın güçlü, yumuşak ve parlak görünmesini sağlar. Geliştirdiği renk koruyucu sistem ile renk kayıplarını minimuma indirir. Yıkama, ısı ile şekillendirme ve güneş ışınlarının sebep olduğu hasarlara mani olur. Saç yüzeyindeki dolaşıklıkları açarak kolay taranmasını sağlar. Yıpranmış ve kuru saçlar için günlük kullanıma uygundur. Sülfat ve paraben içermez. %100 vegan içeriğe sahip olan Maria Nila ürünlerinin hiçbirinde hayvansal içerikler bulunmamaktadır. 
Uygulama
Maria Nila Structure Repair Sülfatsız Onarıcı Şampuan ile saçınızı yıkayıp durulayın. Kremi nemli saçın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için 1-3 dakika bekletip iyice durulayın.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00