0
Kerastase Specifique Hassasiyet Karşıtı Detox Saç Bakım Seti 

Kerastase Specıfıque Dermo-Calm Rıche Hassas Saç Derisi İçin Sakinleştirici Saç Banyosu 250 Ml 
Özellil
Hassaslaşmış saç derisi ve kuru saçlar için, hipoalerjenik temizleyici ve sakinleştirici saç banyosu. Dermo-calm Riche Saç Banyosu, saçlara yumuşak ve esneklik kazandırır. Saç derisini temizleyip ferahlatarak anında bir rahatlama etkisi yaratır.  Dermo-Calm Riche Saç Banyosu kremli formülü kuru saçları beslemek üzere tasarlanmıştır. Calophyllum Yağı : Hassaslaşmış bölgelerde rahatlatıcı etkiye sahiptir. Piroctone Olamine : saç derisinde kaşıntıyı önler. Gliserol : saç derisini yumuşatır ve rahatlatır. Mentol bileşenler : nazikçe saç derisini yeniler. Her iki formül de hipoalerjiktir ve dermolojik olarak test edilmiştir.
Uygulama
Saçınızı ıslatın. Dermo Calm Riche Saç Banyosu’nu uygulayın Ellerinizle daireler çizerek saç ve saç derisine nazikçe masaj yapın,iyice durulayın. Aynı işlemi tekrarlayak durulayın.

Kerastase Specıfıque Cure Apaısant Antı-Inconforts Hassasiyet Yatıştırmaya Yardımcı Kür 12x6 Ml

Özellik
Saç derisindeki kaşıntı ve tahrişleri gidermeye yardımcıdır.  PS 21 5000 PPM  Rhamnose Complexe AOX
Uygulama
Kuru ya da yıkanmış ve havluyla nemi alınmış saça haftada 3 kez 4 hafta boyunca uygulayın. Tutam tutam ayrılmış saçlara tüm saç derisine etki edecek şekilde uygulayın. Saç köklerinden başlayarak parmak uçlarınızla canlandırmak ve enerji vermek için masaj yapın. Durulamayın. Her zamanki gibi şekil verin.

Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Whatsapp

+90 535 208 50 00