Kerastase Curl Manifesto Beurre Haute Nutrition Saç Maskesi 200ml 3474636968817

Kerastase Curl Manifesto Beurre Haute Nutrition Saç Maskesi 200ml 3474636968817
 

Curl Manifesto, kıvırcık ve dalgalı saçlar için nem veren profesyonel bir bakımdır. Yeni Zelanda’nın mucizevi Manuka Balı ve Seramid ile formüle edilmiş olup, mükemmel nemlendirme, esneklik ve dayanıklılık sağlar.

Kerastase Curl Manifesto formülündeki bir diğer aktif içerik Gliserin ise bitkisel kaynaklı yapısı ile saçın kolaylıkla şekil almasını sağlar ve saça doku kazandırır.

Curl Manifesto serisi, Frangipani çiçeği, beyaz misk ve tatlı bal notaları içeren eşsiz kokusuyla da saçlarınıza dinginlik ve neşe getirir.

Saç derisinden uçlara kadar tazeleyen etkili formül, kirleri ve birikintileri giderir. Manuka balı ve seramidler besleyici bir karışım oluşturarak susuz kalmış saç tellerinin nemlenmesine ve esnemesine yardımcı olur.

Saça 2 kat parlaklık veren Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition saç maskesi, saça ihtiyacı olan nemi kazandırıyor ve bukleleri %52 daha güçlü bir hale getiriyor.


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu Ürün  Karakter Medya  Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...