0

Insight Loss Control Fortifying Treatment Saç Serumu 100ml 

Özelik
Saç dökülmesini önlemek için tasarlanan losyon, çok yönlü etkide bulunarak saç köklerini uyarıyor ve canlandırıyor. Saç kökünde sinerjik bakımı pekiştirerek, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Baş derisindeki mikro dolaşımı uyararak, saç tellerini kuvvetlendirir. Saç derisine tazelik hissi veren etkiye sahiptir. İçerik Bilgisi: Güç veren etkisini organik at kestanesi özünden alır. Onarıcı kompleks etkisini mentol, organik ekinezya yağından alarak canlandırma uyarma görevi üstlenir. Losyonun içeriğinde paraben, renklendirici,silikon bulunmuyor. Dökülme önleyici losyon organik bileşenlere sahiptir. Alerjen olmayan koku maddeler ile geliştirilmiştir.
Uygulama
Güçlendirici şampuan sonrası masaj yaparak saç derisine uygulayın. Yoğun bakım için her gün veya haftada 3 kez kullanılması tavsiye edilir. Hafif bakım için haftada 1-2 kullanılması yeterlidir. Durulanmaz.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00