0
  • 10.11
  • SEPETE EKLE
Color Naturel Kalıcı Saç Boyası 100ml

Özellik
Color Naturel ‘in 1+1,5 oranında kullanıyor olması yumuşak, kıvamlı bir karışım ile kolay çalışma imkanı sunar. Formülünde bulunan etkin maddeler yoğun beyaz kapamayı ve saçı içten nemlendirmeyi garanti eder. Color Naturel özel olarak üretilen pigmentler sayesinde %100 beyaz kapama özelliğine sahiptir. Bu sayede tek uygulamada istenilen sonucu verir. İçerdiği Argan ve Kastor Yağı özleri saçı derinlemesine nemlendirirken buğday ve soya proteinleri saçı yapılandırmaya yardımcı olur.

Koyulaştırma ve tonlanma, Beyaz kapama ve 1,2,3 seviye açma işlemlerinde karışım oranı : 1:1(50 ml krem boya + 75 ml aktivatör ). Aktivatörler 10 vol (%3) , 20 vol (%6), 30 vol (%9), 40 vol (%12). Ekstra Açma (4 veya 5 seviye açma ): 1:2 ( 50 ml krem boya + 100 ml aktivatör ). Aktivatör : 40 vol (%12). Açma işlemi, balyaj veya süper açıcı renklerin kullanıldığı durumlarda tonlama yapmak için: 1:2 ( 50 ml krem boya + 100 ml aktivatör ). Aktivatör : 10 vol (%3);

Bilgilendirme
Boyama işlemi, perma veya düzleştirme gibi işlemlerden 1 hafta önce veya sonra yapılmalıdır. Hazırlanan boya karışımı hemen kullanılma ve artan karışım saklanmamalıdır. Uygulama esnasında uygun özellikte eldivenler kullanılmalıdır.

Uygulama
Metal olmayan bir kasede istenilen Color Naturel tonlarını aktivatör ile karıştırınınız.Bunun için yukarıdaki bilgileri baz alabilirsiniz.

İlk Uygulama 
Yıkanmamış saçın boy ve uçlarına dipten 1 cm uzak kalacak şekilde boya karışımını uygulayınız. 20 dakika bekletiniz. Yeni bir karışım hazırlayınız, diplere uygulayınız. Her işlemde yukarıdaki bilgileri baz alarak belirtilen talimatlara göre ilerleyiniz;

Dip Boyama
İstenilen karışımı hazırlayınız ve saç diplerine uygulayınız, yukarıdaki bilgileri baz alarak belirtilen işlem türüne uygun talimatları izleyiniz. Eğer gerekirse , karışımı saç boylarına ve uçlarına da uygulayarak istenilen yoğunluğa göre 5-15 dakika bekletiniz.

Son Bakım
Bekleme süresi sona erdiğinde, saçı dikkatlice durulayınız. Boyama işlemini uygun bir şampuan ve saç kremi ile sonlandırınız. Kuru saçta uygulandığında extra hacim verir.
 
Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00