0
Chi Rose Hip Oil Color Nurture Shampoo - Renk Koruyucu Şampuan 340ml
 
Özellik
Bilimsel olarak formüle edilmiş renk bakım sistemi Chi Rosehip Oil, saçın pul tabakasını kilitlerken kuşburnu yağı doğal bir şekilde saçları nemlendirir.  Doğal antioksidanlar ve C vitamini bulunan Rosehip Oil Boyalı Saçlar Serisi kuşburnu yağı sayesinde saç rengini canlandırarak daha parlak görünmesini ve salon tazeliğinde saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Saç rengini ve yoğunluğunu korurken saçları nazikçe temizler. Kuşburnu yağı, C Vitamini ve antioksidanlar saçtaki parlaklığı ve canlılığı arttırırken boyanın akmasını önler. Rengin çabuk akmasını önler. Saçları canlandırır. Parlaklık verir.
Kuşburnu Yağı; Antioksidan ve esansiyel yağlar ile rengin çabuk akmasını önler ve saç tarafından kolayca emilir. C Vitamini ve Antioksidanlar : Saçları canlandırarak yoğun parlaklık sağlar. İpek : Pul tabakasını korur ve güçlenmesine yardımcı olur. UV Koruyucular : Rengin akmasına sebep olan zorlayıcı UV ışınlarına karşı saçları korur.
Uygulama
Bir miktar ürünü ıslak saçlarda baş derisinden saç uçlarına doğru eşit miktarda masaj yaparak uygulayınız. İyice durulayınız. Gerekirse işlemi tekrarlayabilirsiniz.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
 

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00