0
Chi Luxury Black SeedOil Dry Oil Kuru Saç Yağı 89ml
 
Özellik
Chi Luxury Saç Bakım Serisi saçlarınıza çörek otu yağının mucizevi etkileri ile lüks bir saç bakım deneyimi sunuyor. Çörek otu yağı saçlarınızı anında yeniler, canlandırır ve güçlendirir. Zengin ve iyileştirici özellikleri ile bilinen bu egzotik yağ saçlarınızın yumuşak, esnek ve parlak olması için yenilenmesine yardımcı olur. 
Çörek otu yağı, mısırlıların antik çağlardan beri sağlık ve güzellik için en çok kullandıkları yağlardan biridir. Kleopatra ve diğer asiller tarafından güzelliklerini korumak için bakım ürünü olarak kullanılmasının yanı sıra yaralları iyileştirmede, tedavilerde de kullanılıyordu.
Esansiyel yağlar ve antioksidanlar bakımından zengin olan bu nemlendirici yağ saçlarınızın güçlenmesine ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.
Akdeniz bölgesinin şiddetli kuru koşullarında nem tutma özelliğini kullanarak geliştiği bilinen çiçekli bir bitki olan 'Nigella Sativa'nın preslenmiş tohumlarından üretilen lüks ve çok değerli bir yağdır. İyileştirici özellikleri ile bilinen bu antik yağ, Omega 6 ve Omega 3'ün yanı sıra esansiyel yağlar bakımından zengindir ve saçları canlandırarak güçlenmesine yardımcı olur.
Çoklu antioksidanlar ve vitaminler gibi diğer besleyici özellikleri saçların gücünü ortaya çıkarır ve ışıl ışıl saçlar yaratır. 

* Nemlendirir.
*Yıpranmalara karşı korur.
*Isı koruması sağlar.
*Saçları güçlendirir.
*Sağlıklı görünen saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. 

Uygulama
Az miktarda ürünü avcunuza dökün ve saçın tamamına eşit miktarda uygulayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin. Durulanmaz.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00