0
Chi Infra Treatment Günlük Koruyucu Bakım 355ml

Özellik
Tüm saç tipleri için çoklu stiller yaratmanıza , saçı daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirmenize yardımcı olan nemlendirici bakım sistemi. Nemi saçın içine hapsederek saçları güçlendirir ve dayanıklılık kazanmalarını sağlar, göz alıcı parlaklık ile saçınız daha sağlıklı ve daha kolay yönetilebilir hale gelir. Şekillendirici cihazların günlük kullanımından meydana gelen yıpranmalara karşı saçı güçlendiren ve koruyan Katyonik Nemlendirme Bileşimi teknolojisini kullanan ilk saç bakım serisidir. Saça nem ve parlaklık verirken saçın doğal yapısına nüfus ederek her bir saç teline esneklik ve direnç kazandıran pozitif yüklü ipek molekülleri içerir. Saçların iç yapısını yeniden düzenler ve nem verir. Dayanıklılık ve esnekliği artırır. Saçları ve saçların rengini korur. Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık ve yumuşaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.Tüm saç tipleri için uygundur. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 
Uygulama
Şampuan sonrası bir miktarda ürünü saçınıza eşit olarak uygulayınız ve 5 dakika  bekletiniz. Daha sonra iyice durulayınız.
 
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR. SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA SATILIR. ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
 
 

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00