0

Chi Esquire Grooming The Beard Oil Nemlendirici Sakal Yağı 41ml 

Özellik
Kafanızdaki saçlar gibi, yüzünüzdeki saçlar da özel bir tedavi gerektirir. Dergideki sakalın sadece hiç olmadığına inanıyor musun? Yok hayır! Şaşırtıcı sakal elde etmek için, bir kesim, bir tarak ve yağ ile ve sonra da arzu ederseniz, bir şekillendirme işlemi ile tedavi etmeniz gerekir. Esquire sakal yağı çok işlevlidir: sakalınızı nemlendirir ve cildi nemlendirir, böylece daha uzun sakalların yerine bakmasını sağlar. Bir dergiden yeni çıkmış ve güveninin yükseklere uçmasına izin vermiş gibisin. Eşsiz formülü, cildinizi nemlendiren Jojoba, Argan, Badem ve Moringa yağları karışımını içerir ve sakal kıllarının yumuşatılmasına ve evcilleştirilmesine yardımcı olur. Ud ahşabının erkeksi kokusu, kokulara en hassas olanı bile, tüm burunlar için uygundur.
Uygulama
Sakalınızı yıkayın ve bir havluyla kurulayın. Avuç içine 2-3 damla yağ sıkın ve sakalın üzerine yayın, tarayın. Çok fazla yağ kullanmayın.
 

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp

+90 535 208 50 00